Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

افرادی که در ایالات متحده به‌طور کامل واکسینه شده‌اند دیگر نیازی به استفاده از ماسک در فضای سرپوشیده ندارند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

آمریکایی‌هایی که به‌طور کامل علیه کووید-۱۹ واکسینه شده‌اند دیگر مجبور به پوشیدن ماسک یا حفظ فاصله فیزیکی در هر محیطی نیستند، به جز مواردی که طبق قوانین فدرال، ایالتی، محلی، قبیله‌ای یا منطقه‌ای لازم باشد.

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده (CDC) پس از به‌روزرسانی دستورالعمل‌های بهداشت عمومی اعلام کرد افرادی که به‌طور کامل واکسینه شده‌اند دیگر نیازی به پیروی از توصیه‌های بهداشتی مرتبط با ویروس کرونا ندارند.

طبق گفتهٔ این سازمان افرادی که به‌طورکامل واکسینه شده‌اند می‌توانند بدون استفاده از ماسک یا حفظ فاصله فیزیکی فعالیت‌های خود را از سر بگیرند. سفرهای داخلی نیز بدون نیاز به جواب آزمایش کووید-۱۹ از سر گرفته می‌شوند و دیگر نیازی نیست مسافران پس از بازگشت به ایالات متحده خود را قرنطینه کنند.

بهداشت کانادا می‌گوید کشور هنوز به این نقطه نرسیده است.

دکتر هوارد نجو، معاون رئیس بهداشت عمومی کانادا، در یک جلسه توجیهی در مورد واکسن گفت کانادایی‌ها بدون توجه به اینکه واکسن دریافت کرده‌اند یا خیر، هنوز هم باید از تمامی دستورات بهداشت عمومی پیروی کنند.

او در این خصوص گفت: «درست است که افراد پس از دریافت یک یا دو دوز واکسن ایمن می‌شوند اما این به معنی محافظت حداکثری نیست. ما قصد داریم تا حد امکان تمامی کانادایی‌ها حداقل یک دوز واکسن کووید-۱۹ را دریافت کنند. این روند تا ماه ژوئن ادامه خواهد داشت.»

دکتر نجو معتقد است همهٔ کانادایی‌ها تا ماه سپتامبر دو دوز واکسن کووید-۱۹ خود را دریافت خواهند کرد و تا آن موقع باید از دستورات بهداشت عمومی از جمله استفاده از ماسک و حفظ فاصلهٔ فیزیکی پیروی کرد.

 

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید