Saturday, July 31, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

26,598
Total deaths
Updated on July 31, 2021 3:05 pm
6,586
Total active cases
Updated on July 31, 2021 3:05 pm
1,430,825
Total confirmed cases
Updated on July 31, 2021 3:05 pm

اکثر کانادایی‌ها به یوفوها و موجودات فرازمینی باور دارند


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

بهترین پاسیوهای روی پشت‌بام در شهر کلگری

یکی از بهترین راه‌ها برای گذران اوقات فراغت، نوشیدن آبجوی خنک در پاسیوهای کلگری ست که توسط صاحبان خوش‌ذوق روی پشت‌بام‌های بلند این شهر...

پلیس به دنبال 4 مظنون تیراندازی در ادمونتون

پلیس ادمونتون از مردم درخواست کرد که برای شناسایی چهار مظنونی که در تیراندازی ادمونتون نقش داشتن به تحقیقات پلیس کمک کنند. اعضای گشت پلیس...

احتمال برگزاری انتخابات فدرال زودهنگام در سپتامبر

جاستین ترودو نخست‌وزیر لیبرال کانادا احتمالا در ماه سپتامبر انتخابات زودهنگام برگزار کند. اجرای موفقیت‌آمیز برنامه واکسیناسیون و برچیده شدن محدودیت‌های کرونا باعث افزایش...

اعلام تغییرات جدید در قوانین کرونایی آلبرتا

مقامات آلبرتا تغییرات جدیدی در مقررات و قوانین کووید-۱۹ اعمال کردند که طی دو مرحله اجرا می‌شوند. مرحله اول تغییرات از پنجشنبه 29 جولای اجرا...

نیازمندی‌های اشتغال کلگری: ۵۰۰ فرصت شغلی جدید

اگر ساکن کلگری هستید و بدنبال کار می‌گردید این مقاله را تا آخر بخوانید. با کاهش محدودیت‌های کرونایی روند استخدام نیرو در بیزینس‌های شهر نیز...

همیشه بیگانگان، اشیاء ناشناخته پرنده (UFO)، پدیده‌های ناشناخته هوایی و پدیده‌های عمومی فضایی باعث برانگیخته شدن قوه تخیل مردم در سراسر زمین و البته کانادایی‌ها شده است.

از ماه گذشته که سازمان سیا هزاران سند را در خصوص مشاهده بشقاب پرنده‌ها و پدیده‌های ناشناخته هوایی به صورت آنلاین منتشر کرد، تعداد معتقدان به یوفوها و پدیده‌های اینچنینی که توضیح علمی ندارند، به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کرد.

اگر شما هم یکی از معتقدین هستید بدانید که تنها نیستید. از هر 10 نفر کانادایی یک نفر ادعا می‌کند که فرازمینی‌ها را دیده و چیزی بیش از 60٪ از کانادایی‌ها به وجود بیگانگان هوشمند اعتقاد دارند.

یک چهارم افرادی که به بشقاب پرنده‌ها اعتقاد دارند فکر می‌کنند که دولت کانادا بایستی یک گروه ویژه و یک برنامه نبرد برای حمله احتمالی بیگانگان تشکیل دهد.

در تحقیقی که با همکاری Ipsos (یک شرکت متخصص در زمینه نظرسنجی) و شبکه تلویزیونی کانادایی T+E انجام گرفته است بیش از نیمی از پرسش‌شوندگان کانادایی اعلام کردند که به وجود بشقاب پرنده‌ها اعتقاد دارند.

تعداد بیشتری از مردان (70٪) نسبت به زنان (61٪) معتقدند که موجودات بیگانه وجود دارند. همچنین 69% از نسل هزاره، 71% از نسل ایکسی‌ها یا همان متولدین دهه 1960 تا 1980 و 58% از بومرها یا همان متولدین 1946 تا 1964 به وجود موجودات بیگانه معتقد هستند.

کریس روتکوفسکی، نویسنده علمی و یوفولوژیست کانادایی، در این خصوص می‌گوید: «هنگامی که صحبت از بازدید بیگانگان از زمین به میان می‌آید، بیشتر کانادایی‌ها انتظار دارند این بازدیدکنندگان بین ستاره‌ای برخلاف بیگانگان شروری که در فیلم‌هایی نظیر Independence Day می‌بینیم، مانند E.T رفتار دوستانه‌ای داشته باشند.»

او در ادامه گفت سالانه حدود 1000 گزارش مبتنی بر مشاهده بشقاب پرنده در کانادا ثبت می‌شود.

از سه‌شنبه 10 آگوست ساعت 21 برنامه جدیدی با نام Encounter: UFO پخش خواهد شد. شما می‌توانید در این برنامه که منحصرا از T+E پخش می‌شود شاهدان عینی را ببینید که قسم می‌خورند با بشقاب پرنده‌ها برخورد داشته‌اند.

منبع: Dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید