Monday, March 1, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

22,007
Total deaths
Updated on March 1, 2021 2:50 pm
30,518
Total active cases
Updated on March 1, 2021 2:50 pm
868,178
Total confirmed cases
Updated on March 1, 2021 2:50 pm

پرنسس اقوام بومی برای کلگری استمپید ۲۰۲۰ معرفی شد


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

اعلام مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون COVID-19 بریتیش کلمبیا

نخست‌وزیر جان هورگان و مقام ارشد بهداشت استان دکتر بانی هنری، مراحل بعدی برنامه واکسیناسیون بریتیش کلمبیا را در ۱ مارس اعلام می‌کنند. وزیر بهداشت...

اخراج 750 کارمند Best Buy Canada

شرکت Best Buy Canada صدها کارمند خود را به دلیل رشد فروش آنلاین و تمرکز بر گسترش فروش دیجیتالی اخراج کرده است. سخنگوی ارتباطات شرکت...

آخرین اخبار پاسپورت COVID-19 از زبان ترودو

جاستین ترودو در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه با اشاره به نظرات موافق و مخالف درباره پاسپورت COVID-19 از نامشخص بودن وضعیت این برنامه خبر...

بلیت برندهٔ لوتومکس ۷۰ میلیون دلاری در اونتاریو خریداری شده

چند شهروند اونتاریو امروز صبح ثروتمندتر از یکشنبه از خواب برخاستند. همانطور که پیش‌تر در پیکوبینو خواندید، جایزه ۷۰ میلیون دلاری لوتومکس این هفته قرعه‌کشی...

جدیدترین مطالعه درباره میزان ماندگاری COVID-19 روی پوشاک

براساس مطالعه‌ای جدید ویروس COVID-19 می‌تواند بر روی پوشاک معمولی تا سه روز زنده بماند و ممکن است پزشکان و پرستاران آن را بر...

با اینکه فقط دو ماه از پایان کلگری استمپید ۲۰۱۹ می‌گذرد ولی برگزارکنندگان این مراسم از حالا دارند برای سال ۲۰۲۰ آماده می‌شوند.

یکی از مهمترین موارد در روند آماده‌سازی سال بعدی، انتخاب ملکه و پرنسس‌های استمپید است، و امسال بعد از ۲ هفته رقابت، پرنسس اقوام بومی انتخاب شده است.

خانم فالُن مِنی‌وُندز (Falon Manywounds) با ۲۵ سال سن، از رقاصه‌هایی ست که با لباس‌های طنین‌دار هنرنمایی می‌کند و اصالتا از قوم Tsuut’ina است. او در کلگری استمپید ۲۰۲۰ افتخار حضور با عنوان پرنسس اقوام بومی در رژه اصلی، رویدادهای فرعی، و البته فعالیت به عنوان یکی از سفیرهای بهترین شوی خیابانی دنیا را خواهد داشت.

ستاد کلگری استمپید اعلام کرده که خانم مِنی‌وُندز بعد از رقابتی ۱۴ روزه با ۵ خانم جوان دیگر، انتخاب شده است. این خانم‌ها مهارت‌های خود برای سخنرانی و رقص سنتی را به داوران نمایش دادند تا در نهایت یک نفر برگزیده شد.

خانم ونسا استیفارم، از اعضای کمیتهٔ پرنسس اقوام بومی، در بیانیه‌ای نوشته است: «هر سال رقابتی تماشایی بین خانم‌های توانمند، علاقمند و بااستعداد برای ایفای این نقش داریم که دیدن آن افتخار است.»

«هر کدام از آنها تعهدی بی‌مانند به فرهنگ و قوم خودشان دارند. فالُن امسال نمایندهٔ ۵ قومی است که پیمان ۷ را امضا کرده‌اند.»

فالُن مِنی‌وُندز، با دیپلم علوم تغذیه و آمادگی فردی از Elevated Learning Academy فارغ‌التحصیل شده و به گفتهٔ خودش امیدوار است که بتواند به مردم کمک کند تا «به اهداف خودشان برسند، از شکست‌ها درس پیروزی بیاموزند، و بابت همهٔ تجربه‌های زندگی‌شان شکرگزار باشند.»

نام این پرنسس در زبان محلی Tsuut’ina معادل Lone White Buffalo Woman است که مرحوم فرِد ایگل‌تِیل (Fred Eagletail) آن را برای او انتخاب کرده است.

پس از این انتخاب، جشن کوچکی برای انتقال تاج از پرنسس قبلی، آستوکومی اسمیت (Astokomii Smith) به خانم مِنی‌وُندز برگزار شد و حالا او رسما این وظیفه را به عهده گرفته است.

منبع: Daily Hive
لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید