Friday, September 24, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,581
Total deaths
Updated on September 24, 2021 2:14 am
44,974
Total active cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am
1,594,200
Total confirmed cases
Updated on September 24, 2021 2:14 am

ابتلای یک کارمند آمازون در انبار شمالی کلگری به کروناویروس


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

معرفی بهترین اقامتگاه‌های کوهستانی آلبرتا

اگر از اقامت در هتل‌ و اتاق‌های آن خسته شده‌اید باید گزینه‎‌های دیگر را امتحان کنید. در این بین اقامتگاه‌های کوهستانی و کوچک می‌توانند...

نوجوان کانادایی صاحب رکورد قدبلندترین نوجوان دنیا در گینس شد

یک نوجوان 15 ساله کانادایی به نام اولیویه ریو با قد 2 متر و 26 سانتی‌متر به عنوان بلند قدترین نوجوان جهان رکورد گینس...

یکی از کارمندان انبار آمازون در شمال کلگری به کووید-۱۹ مبتلا شده و این کمپانی می‌گوید که «تدابیر بسیار جدی» برای حفاظت از سایر کارمندان در نظر دارد.

این انبار و مرکز توزیع با وسعت ۵۵,۷۴۲ متر مربع، در محلهٔ بالزاک قرار دارد که نزدیک به مرز شمال کلگری است.

سخنگوی آمازون، تیموتی کارتر می‌گوید: «ما از فرد بیمار حمایت می‌کنیم. تمام معیارهای اعلام شدهٔ سازمان بهداشت و متخصصین را در نظر گرفته‌ایم و تدابیر بسیار جدی برای حفظ سلامت بقیه کارمندان انجام می‌دهیم.»

این کمپانی امریکایی می‌گوید افزایش تمیزکاری، وقت استراحت بیشتر و بهتر برای کارگران، مصاحبه‌های شغلی با ویدیوچت، تامین ماسک و پرداخت حقوق در مرخصی‌ها، از جملهٔ این تدابیرند.

انتقاد در امریکا

اما یکی از کارگران آمازون در استِیتِن آیلند (نیویورک) می‌گوید که در محل کارش خبری از این تدابیر نبوده است.

آقای کریس اسمالز بعد از ترتیب دادن یک راهپیمایی برای جلب توجه به ایمنی محیط کار از آمازون اخراج شد. اما آمازون می‌گوید اسمالز بعد از تماس با یک کارگر مبتلا به کووید-۱۹، توصیه‌های کمپانی برای قرنطینه را نادیده گرفته و اخراج شده است.

اسمالز هر گونه ادعا درباره نادیده گرفتن سیاست‌های ایمنی کمپانی را انکار کرده و می‌گوید این تنبیه به خاطر رویارویی با مدیران بوده است.

خطر کمِ بسته‌های ارسالی

هر چند بسته‌ها و نامه‌های ارسالی به کانادا به طور بالقوه می‌توانند ناقل کروناویروس باشند اما مقامات بهداشتی می‌گویند که خطر ابتلا به کووید-۱۹ از این طریق اندک است.

یکی از مسئولین می‌گوید:

«از آنجایی که رساندن بسته‌ها و نامه‌ها معمولا چند روز طول می‌کشد، و آنها در دمای اتاق نگهداری می‌شوند، پس خطر انتقال اندک است. هیچ موردی از انتقال ویروس به واسطه بسته‌ها و نامه‌های پستی نداشته‌ایم.»

منبع: CBC News


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید