Monday, September 27, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

27,649
Total deaths
Updated on September 27, 2021 5:56 am
46,479
Total active cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am
1,602,379
Total confirmed cases
Updated on September 27, 2021 5:56 am

ترودو در مورد COVID-19 به جوانان هشدار داد: “به بهای زندگی‌تان تمام می‌شود”


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

نمایش نورپردازی سه‌بعدی بر روی برج ونکوور

قرار است برج اداری بزرگ ونکوور که در مرکز شهر قرار دارد به مدت یک هفته تبدیل به یک بوم بزرگ در فضای باز...

راهنمای رصد ایستگاه فضایی در کانادا

کانادایی‌ها می‌توانند در چند هفته آینده حرکت ایستگاه فضایی در مدار زمین را تماشا کنند. براساس اعلام ناسا و Spot the Station ایستگاه فضایی تا...

پاندمی: درخواست کمک کادر درمان آلبرتا از ارتش و صلیب‌سرخ

با افزایش فشارها بر سیستم درمان آلبرتا، چهار اتحادیه پزشکی استان از جیسون کنی خواستند برای کنترل اوضاع از ارتش و صلیب سرخ  درخواست...

ادامه رشد مبتلایان کرونا در آلبرتا

مقامات بهداشتی آلبرتا روز دوشنبه از شناسایی 4,633 مبتلای جدید COVID-19 در استان خبر دادند. 1,605 مورد از آن‌ها در 17 سپتامبر، 1,592 مورد...

واکسن کووید-۱۹ Pfizer برای کودکان ۵ تا ۱۱ سال امن است

Pfizer و شریک تجاری آن، BioNTech، از نتایج یک آزمایش بالینی فاز 2/3 و برنامه‌های کسب مجوز این واکسن برای واکسیناسیون گروه سنی ۵...

نخست ‌وزیر جاستین ترودو در مورد اثرات مخرب COVID-19 به جوانانی که ممکن است پندمی را جدی نگیرند، هشدار جدی داد.

ترودو گفت در حالی که اطلاعات جدید در مورد واکسن‌های Moderna و Pfizer امیدوارکننده است، “واکسن فقط در صورت تزریق می‌تواند از شما محافظت کند”.

“پس تا وقتی که این اتفاق رخ دهد ما باید موج دوم را با شدت بیشتری کنترل کنیم. و من مشخصاً روی صحبتم با جوانان است. به نظر می‌رسد این ویروس بیشتر باعث نگرانی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها شده باشد تا شما، اما حتی اگر شما جوان و سالم هستید ابتلا به COVID-19 می‌تواند بسیار جدی باشد. این بیماری می‌تواند برای شما مشکلات قلبی و ریوی به جا بگذارد و به بهای زندگی‌تان تمام شود”.

نخست‌وزیر گفت است که این حرف‌ها را برای ترساندن مردم نمی‌زند، اما برای اینکه مردم به‌طور کامل وضعیت موجود را درک کنند باید صادقانه با شرایط روبرو شد.

وی در ادامه افزود که پیروی از پروتکل‌های بهداشت عمومی از جمله شستن دست‌ها، حفظ فاصلۀ فیزیکی، ماسک زدن و دوری از مکان‌های پُرازدحام بسیار مهم است.

با وجود اینکه برخی استان‌ها و مناطق در قرنطینۀ کامل به سر می‌برند و محدودیت‌ها در نقاط‌ حساس افزایش یافته است، اخیراً موارد مثبت COVID-19 در سراسر کشور در حال افزایش است.

از آغاز پندمی تا کنون، کانادا در روز دوشنبه از 300 هزار مورد کل COVID-19 عبور کرد. 240،287 مورد بهبود یافته و 11،027 مورد مرگ ناشی از این بیماری گزارش شده است.

 

منبع: dailyhive


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید