Monday, October 18, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

28,376
Total deaths
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
36,093
Total active cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm
1,671,481
Total confirmed cases
Updated on October 14, 2021 12:57 pm

آنتاریو: لغو جراحی‌های غیراورژانس بخاطر رشد مبتلایان کرونا


عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تعداد معاملات در کلگری همچنان بالاست (بازار مسکن در ماه سپتامبر ۲۰۲۱)

نويسنده: مهرداد باقرى، مشاور املاك در شهر كلگرى تعداد کل معاملات در ماه سپتامبر نزدیک به رکورد آن در سال ۲۰۰۵ بود با ۲۱۶۲ واحد...

تورهای جدید بازدید از پارک ملی جسپر

اتوبوس‌های معمولی و خسته کننده را فراموش کنید. شما می‌توانید به سبک جدیدی در کوه‌های راکی گشت بزنید که در بهار ۲۰۲۲ عملی خواهد...

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر

واژگونی یک خودرو و دستگیری 7 نفر در تجمع دانشگاه مک مستر رویداد Fake Homecoming با حضور هزاران دانشجوی دانشگاه مک مستر در خیابان‌ها حادثه...

ارسال داده‌های آزمایشگاهی واکسن کووید-19 Pfizer مخصوص کودکان به سازمان بهداشت کانادا

شرکت داروسازی Pfizer داده‌های اولیه خود را در خصوص میزان ایمنی و تأثیر واکسن کووید-۱۹ بر روی کودکان 5 تا 11 سال به سازمان...

قانون جدید آلبرتا برای جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها

دولت آلبرتا به منظور جلوگیری از اعتراضات مزاحم خارج از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان مقررات جدیدی را وضع خواهد کرد که انتظار می‌رود...

آژانس سلامت آنتاریو خواستار به تعویق افتادن جراحی‌های غیراورژانس در بیمارستان‌های استان، بخاطر رشد موارد ابتلا به COVID-19، شده است.

متیو اندرسون مدیرعامل این آژانس گفت: رشد مبتلایان و افزایش شیوع ویروس در سرتاسر استان فشار زیادی بر بیمارستان‌ها و ظرفیت بخش‌های ICU آورده است. ما از بیمارستان‌ها می‌خواهیم کلیه جراحی‌های غیراورژانس خود را با هدف ارائه خدمات حیاتی به بیماران کرونا متوقف کنند.

همزمان به بیمارستان‌ها هشدار داده شده که در صورت نیاز، کادر پزشکی آن‌ها به نواحی بحرانی استان اعزام می‌شوند.

این دستور همزمان با شکسته شدن رکورد بستری بیماران کرونایی در بخش‌های مراقبت‌های ویژه صادر می‌شود. نخست‌وزیر داگ فورد نیز روز چهارشنبه با اشاره به فشار موجود بر بخش‌های ICU، دستور ماندن در خانه را صادر کرد.

تا شب چهارشنبه 532 بیمار COVID-19 در بخش‌های ICU بستری بود‌ه‌اند. آنتاریو حدود 2,000 تخت ICU دارد که در دوران پاندمی معمولا 1,200 تا 1,400 عدد آن‌ها به دیگر بیماران اختصاص می‌یافت.

براساس پیشبینی‌ Ontario’s COVID-19 Science Advisory تا اواسط اپریل 600 بیمار کرونا در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری می‌شوند و این تعداد تا پایان ماه به 800 بیمار افزایش خواهد یافت!

با اینحال عمل‌های جراحی اورژانس بر روی بیماران سکته‌ مغزی، حملات قلبی، تصادفات و سرطان وخیم و غیره طبق برنامه انجام خواهند شد.

آنتاریو از زمان پایان موج نخست COVID-19 با چنین شرایطی روبرو نبوده است. همچنین بیمارستان‌های استان هم‌اکنون حدود 245,000 جراحی به تعویق افتاده از موج اول بیماری دارند که از امروز بر تعدادشان افزوده می‌شود.

دولت استانی در ماه گذشته بودجه اضافی 1.8 میلیارد دلاری را برای کمک به بیمارستان‌ها، بمنظور مراقبت از مبتلایان COVID-19 و جبران خسارت‌های ناشی از تاخیر جراحی‌ها، اختصاص داد.

منبع: CBC


لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید