Friday, January 22, 2021

Click here CANADA COVID-19 Statistics

18,622
Total deaths
Updated on January 22, 2021 7:57 am
67,099
Total active cases
Updated on January 22, 2021 7:57 am
731,450
Total confirmed cases
Updated on January 22, 2021 7:57 am

اونتاریو حداقل تا ۲۴می قرنطینه خواهد بود

عضویت در خبرنامه

مطالب پر بازدید

تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا حداقل برای یک ماه

دولت فدرال تمدید محدودیت‌های سفر بین‌المللی کانادا را حداقل برای یک ماه دیگر تأیید کرد. طبق گفته بیل بلر، وزیر ایمنی عمومی کانادا، محدودیت‌ها تا...

محبوب‌ترین اسامی حیوانات خانگی ونکوور در سال 2020

در سال 2020، Bella و Charlie محبوب‌ترین اسامی برای سگ و Luna و Basil محبوب‌ترین اسامی برای گربه‌ در ونکوور بوده‌اند. این اسامی طبق نظرسنجی...

انواع جدید COVID-19 ممکن است از قبل در کانادا در حال انتشار باشد

آژانس بهداشت عمومی کانادا بتازگی در بیانیه‌ای گفته است بیمارانی که به ویروس جدید COVID-19 مبتلا شده‌اند اخیراً به سفر نرفته‌اند، این موضوع نشانگر...

درخواست شهروندان بریتیش‌کلمبیا برای بسته شدن مرز بروی گردشگران

اخیرا شهروندان بریتیش‌کلمبیا با امضای یک دادخواست خواستار بسته شدن مرزهای استان به روی گردشگران شده‌اند. این دادخواست از نخست‌وزیر جان هورگان می‌خواهد تا سفرهای...

جو بایدن در اولین تماس خارجی با جاستین ترودو گفتگو می‌کند

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو اولین رییس دولت خارجی ست که رییس جمهوری جدید امریکا، جو بایدن با او تماس خواهد گرفت. در گفتگویی که...

در حالی که نخست‌وزیر داگ فورد اخیرا احتمال برداشته شدن محدودیت‌ها در تعطیلات Victoria Day را مطرح کرده بود اما عصر روز چهارشنبه اظهار داشت چنین اتفاقی به هیچ عنوان رخ نخواهد داد.

او تاریخ دقیقی برای بازگشایی استان اعلام نکرد ولی گفت به تدریج اتفاق می‌افتد. فورد سلامت شهروندان اونتاریو را مهمترین اولویت مقامات عنوان کرد.

در مصاحبه‌ای که داگ فورد با Newstalk 580 انجام داد او تاکید کرده مدارس جزو آخرین مکان‌هایی است که پس از برداشته شدن محدودیت‌ها بازگشایی می‌شوند.

او در اینباره گفت: ما شدیدا نگران شیوع کروناویروس در مدارس استان هستیم. کودکان فعلا در محیط امن خانه حضور دارند اما حفظ سلامت آن‌ها پس از برداشته شدن محدودیت‌ها بسیار مهم است.

جان توری شهردار تورنتو اوایل ماه اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی برای بازگشایی شهر پس از برداشته شدن قرنطینه هستند.

با اینحال او نیز همچون نخست‌وزیر داگ فورد بر تدریجی بودن روند بازگشایی تاکید کرد و گفت این فرایند ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد.

مسئولان بهداشتی اونتاریو روز دوشنبه اعلام کردند وضعیت شیوع COVID-19 در استان مطابق با کم‌خطرترین سناریو پیش می‌رود. با اینحال مقامات بهداشتی تورنتو و داگ فورد درباره احتمال شروع موج دوم شیوع ویروس هشدار داده‌اند.

وضعیت اضطراری اونتاریو در تاریخ 13 اپریل به مدت 28 روز دیگر تمدید شد.

مسئولان بهداشتی استان برآورد کرده‌اند که تاثیرات منفی ناشی از شیوع ویروس ممکن است تا دو سال باقی بمانند اما در صورت ساخت واکسن COVID-19 شرایط با سرعت بیشتری بهبود پیدا خواهد کرد.

فورد در بخش دیگری از سخنان خود از شهروندان اونتاریو خواست به آینده خوشبین باشند و گفت: در سال‌های بعد و زمانی که به این روزهای سیاه نگاه کنیم خواهیم دید ما تصمیم‌گیرنده اصلی بوده‌ایم نه ویروس.

منبع: NARCITY

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید

لطفا دیدگاه خود را وارد نمایید
لطفا نام خود را وارد نمایید